همین الان برای درمان لکنت زبان + 15 دقیقه مشاوره رایگان اقدام نمایید اگر نمی دانید چگونه باید این کار را انجام دهید ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کنیم پس با تکمیل کردن فرم زیر راه را برای خودتان آسان نمایید.

برای درمان لکنت زبان + 15 دقیقه مشاوره رایگان فرم ذیل را تکمیل نمایید.

بعد از پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران برای نوبت دهی باشید.

من ریحانه زرجینی هستم ، گفتاردرمانگر و درمانگر تخصصی لکنت . مدرس برنامه های درمانی مرتبط با لکنت  و مدیر تیم خانه ی لکنت .حدود هفت سال سابقه ی کاری صرفا در حیطه ی لکنت دارم. از دوران دانشجویی به اختلال لکنت علاقه داشتم و تقریبا از سال آخر دانشگاه به انتخاب هدفم یعنی درمانگر تخصصی لکنت شدن ، اطمینان پیدا کردم .

تیم خانه ی لکنت اولین و بزرگترین تیم درمان آنلاین و تخصصی لکنت است . این تیم زمانی فعالیتش رو آغاز کرد که ریحانه زرجینی به تنهایی نمی تونست پاسخگوی مراجعین لکنت باشه ، خانواده ها اولین افرادی بودند که من رو به سمت ایجاد یک تیم سوق دادند. مگر یک درمانگر روزانه چه تعداد می تونه مراجع ببینه ؟ برای همین لازم بود علم و تجربه ی من به افراد دیگری منتقل بشه که بتونیم به خانواده های بیشتری کمک کنیم . اگرچه که درمانگرهای تیم خانه ی لکنت به تنهایی بسیار توانمند هستند اما یک دست شدن روند تیم با به اشتراک گذاری تجربیات و بحث در مورد مراجعین میسر شد .

خانه ی لکنت متشکل از گفتاردرمانگرهایی است که تصمیم گرفتند به واسطه پیچیدگی لکنت و علاقه ی قلبی ، درمانگر تخصصی لکنت باشند . معیار ما برای درمانگر تیم خانه ی لکنت شدن ، علم ، تجربه ی لازم ، اخلاق ، انرژی و دلسوز بودنه . هر درمانگر بعد از چندین مرحله مصاحبه و به اصطلاح رد کردن هفت خوان وارد تیم ما میشه ، من بسیار کمال گرا و ریز بین هستم و این ویژگی ها یک جنبه ی مثبت برای ما در جهت انتخاب درمانگر دارد.درمانگرهای تیم بسته به تخصص وعلاقه در بازه های سنی خاصی فعالیت می کنند برای مثال برخی درمانگرها صرفا در حیطه ی نوجوان فعالیت دارند و برخی در بازه ی سنی 2 تا 4 سا ل و برخی در سنین پیش دبستانی و قبل از آن .

 تیم خانه ی لکنت روانشناس کودک و نوجوان هم داره . چرا ؟ چون لکنت اختلالی است که ممکنه با اختلالات دیگری هم رویداد باشه ، مثلا اضطراب ،مشکلات رفتاری مثل لجبازی ، ترس غیرطبیعی کودک ،اضطراب جدایی و …

 ما ارتباط تنگاتنگی هم با متخصصین کاردرمانی داریم چون به شدت به کار تیمی معتقدیم و برای برخی مراجعین کاردرمانی حتی در اولویت است .